Archiwa: Oferty specjalne

Wyjątkowa wigilia firmowa

Świąteczne spotkania firmowe to wyjątkowy czas, kiedy możemy spotkać się z pracownikami, podsumować kończący się rok i podziękować zespołowi za wspólną pracę. Zapraszamy Państwa do organizacji świątecznych spotkań w wyjątkowej, uroczystej atmosferze w naszej restauracji zlokalizowanej w zacisznym miejscu – Nałęczowska 18. Zapraszamy do rezerwacji terminów!

Kuchnia Otwarta! Kim jesteśmy? Możemy tylko zdradzić, że jesteśmy szczerzy w tym co robimy. Tworzymy nieoczywiste połączenia. Szukamy nowego w tym, co znane. Chcemy, by raz przeżyte doznania, zawsze pozostały Twoje.

Piotr Skwarek, Szef Kuchni to znany w Lublinie odkrywca smaków. Poszukuje ich w połączeniach regionalnych produktów. W menu pojawiają się owoce pracy lokalnych producentów i hodowców. Od owoców i warzyw, przez wyroby wędliniarskie po mięsa i ryby.

Dania serwujemy w otoczeniu spójnej architektury wnętrza, gdzie centrum akcji jest wydawka otwartej kuchni. Spektakl tworzenia potraw odbywa się na oczach gości.

Wśród naszych propozycji znajdą Państwo:

II eleganckie warianty świątecznego menu – już od 135zł/os.

  • Tradycyjne dania kuchni polskiej oraz wykwintne, nowoczesne propozycje Szefa Kuchni.
  • Świąteczną oprawę dekoracyjną restauracji i stołów.
  • Kameralny nastrój, świąteczną muzykę w tle oraz zawsze uśmiechniętą obsługę.

Degustacja – Świąteczne smaki

W dzień św. Mikołaja zapraszamy do nas 🧡
Piotr na kolejnej odsłonie Degustacji Otwartej przygotuje dania inspirowane tradycyjnymi smakami świąt Bożego Narodzenia. Czego się spodziewać? Już niedługo wrzucimy menu.
Menu degustacyjne to popis naszego Chefa Piotra Skwarka, który dzięki mniejszym porcjom dań, może zaprezentować swoje umiejętności i autorski styl gotowania. Kompozycjom na talerzu towarzyszy wine pairing przygotowany przez sommeliera specjalnie na tę okazję.

Gdzie | Kuchnia Otwarta Nałęczowska 18, Lublin
Kiedy | 06.12.2019 19:00-01:00
Koszt | 230 PLN/os.
Rezerwacje | 791 333 111