Walentynki 2020

Zarezerwuj

14.02.2020

Walentynki to magiczny dzień w roku. Ten wyjątkowy wieczór wymaga oczywiście odpowiedniej oprawy i atmosfery. Wszyscy zakochani z pewnością oczekują, że pozostanie on w ich pamięci jako idealne spotkanie, pełne zachwytów, wzruszeń i czułych słów. W realizacji tego celu pomocna będzie nasza profesjonalna obsługa i idealnie wyselekcjonowane walentynkowe menu.


Kuchnia Otwarta oferuje Państwu potrawy najwyższej jakości. Nasze dania serwujemy w kameralnych wnętrzach, sprzyjających romantycznej atmosferze. Specjalnie przygotowany na Walentynki jadłospis na pewno zachwyci wysublimowane gusta i doda magii wspólnie spędzonym chwilom. Nasz szef kuchni dołożył wszelkich starań, aby serwowane potrawy na długo zapadły w pamięć gościom naszej restauracji.


W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa m.in. aksamitny krem z selera z flanem z ricotty i palonym masłem, glazurowaną nogę gęsi z gratin ziemniaczanym i musem z buraka oraz transparentną tartę cytrynową z bezą szwajcarską. Pełny opis menu znajduje się w pliku poniżej. Cena za tę wyjątkową kolację pełną niezapomnianych kulinarnych doznań wynosi 119 zł za osobę. W tej cenie każdy z naszych Gości otrzyma także kieliszek najlepszego włoskiego Prossecco.

Chcesz skorzystać z naszej oferty?

biuro@kuchniaotwarta.com

+48 791 333 111

Chcesz być na bieżąco, śledzić przygotowania oraz aktualności dotyczące wydarzenia?
Dołącz do wydarzenia na facebooku a nic nie umknie Twojej uwadze

Wydarzenie na Facebooku